fbpx
Svoboda jednotlivce, volný trh, malý stát a mír
Liberální institut
Liberální institut

Aprílový sraz etatistů + Křest knihy Ekonomické bubliny

0

Trh je jen neoliberální propaganda diskurzu generace postmoderního globálního kapitálu 21. století!

Po 30 letech jsme si v Liberálním institutu uvědomili, že socialisté umí za sebe lépe vršit nic neříkající slova a dosahují lepších výsledků. A protože nám jako bývalým libertariánům záleží jenom na sobě, rozhodli jsme se toho využít ve vlastní prospěch.

buy viagra online

Liberální institut bude oficiálně překřtěn na Global Insitute for World Trade Fairness (GIF:WTF), ředitel Martin Pánek oficiálně přenechá svou funkci kolektivu a pivo bude zdarma. A hned nedojde. Můžete tedy očekávat večer i kouzelnickou show.

Přijďte nás podpořit a popovídat si se starými známými při svíčkách nad sklenkou vody z Vltavy. Od 19:00 v atriu VŠ CEVRO Institut. (FB událost)

Součástí večera bude ve 20:00 i křest nové knihy bývalého ředitele Liberálního institutu Dominika Stroukala s názvem Ekonomické bubliny.

Knihu si se slevou můžete na místě koupit, stejně tak budeme vyprodávat i starou neetatistickou literaturu. Za regulované ceny, samozřejmě.

1. dubna v 19:00. Těšíme se!

Dominik Stroukal, Martin Pánek a Tomáš Listík

FB událost

Sdílej

O Autorovi

mm

Liberální institut je nejstarší český liberální think-tank. Naším cílem je propagace myšlenek svobody jednotlivce, volného trhu, minimální vlády a míru.

Comments are closed.