fbpx
Svoboda jednotlivce, volný trh, malý stát a mír
Liberální institut
Liberální institut

Deník.Obce.cz: Založeno na faktech – regulace životního stylu

0

Studie Založeno na faktech publikuje Liberální institut postupně běhemlistopadu a prosince. Po energetice, zemědělství a vzděláváníse poslední část zabývá regulací životního stylu, analýzou jejích problémůi návrhy reforem.

Liberální institut je nestátní, nezávislá, neziskováorganizace, jejímž cílem je rozvíjet a aplikovat ideje a programy založené naprincipech klasického liberalismu. Jeho aktivity jsou založené na hodnotách svobodyjednotlivce, vlády s omezenými pravomocemi, volného trhu a míru. Jde o jednuze studií, které daly dohromady ekonomické think-tanky podobné Liberálnímu institutuv řadě dalších evropských zemí (v Německu, Francii, Polsku, Itálii,Řecku, Rumunsku a Španělsku). Studii pro celou EU dává dohromady v Bruselusídlící think-tank Epicenter, který rovněž celý projekt koordinuje. „Liberálníinstitut si však sám vybral oblasti, ve kterých bádal a sám zvolil metodiku.Analytické práce probíhaly od září do listopadu letošního roku,“ řeklMartin Pánek, ředitel Liberálního institutu.

celý článek…

Sdílej

O Autorovi

mm

Martin Pánek je ředitelem Liberálního institutu a bývalým šéfredaktorem Laissez Faire. V minulosti pracoval jako poradce v Evropském parlamentu a je autorem knih Kompletní slepice a Částečná kráva.

Comments are closed.