fbpx
Svoboda jednotlivce, volný trh, malý stát a mír
Liberální institut
Liberální institut

Webinář o Otevřených hranicích s Bryanem Caplanem a Zachem Weinersmithem

0

Příští čtvrtek (18. 2. 2021) se od 20:00 uskuteční webinář, který nemá svým obsazením v české ekonomické kotlince obdoby. Pozvání totiž přijaly dvě superstar – ekonom Bryan Caplan a ilustrátor Zach Weinersmith. (Událost na FB.)

Bryan Caplan je profesor ekonomie na Univerzitě George Masona, bloger na Econlogu, anarchokapitalista a nerakušák a autor knih na provokativní témata:

Jak už jsem psal všude asi milionkrát, byl to právě článek Bryana Caplana, který mě k myšlence volné migrace přivedl. Okamžitě jsem ho tenkrát přeložil do češtiny: Práva světové chudiny.

A Zach Weinersmith je ilustrátor několika komiksů, nejznámějším z nich je Saturday Morning Breakfast Cereal. Speciálně pro vás jsem přeložil tenhle dnes už kultovní panel:

Společně byli v podcastu Free Thoughts:

A nyní budou společně na webináři Liberálního institutu. Už příští čtvrtek ve 20:00. Webinář bude samozřejmě v angličtině.

Detaily, jak a kam se připojit, zveřejníme zavčasu. Sledujte naše sociální sítě a tuto událost tna Facebooku. Já osobně se těšim jak malý dítě na Vánoce. Vy se těšte taky tak!

A nezapomeňte přispět v naší kampani!

Sdílej

O Autorovi

mm

Martin Pánek je ředitelem Liberálního institutu a bývalým šéfredaktorem Laissez Faire. V minulosti pracoval jako poradce v Evropském parlamentu a je autorem knih Kompletní slepice a Částečná kráva.

Comments are closed.