fbpx
Svoboda jednotlivce, volný trh, malý stát a mír
Liberální institut
Liberální institut

Předobjednávka Bohatství národů Adama Smithe

0

Liberální institut vydal Bohatství národů v roce 2001 a dnes je výtisk několik let beznadějně vyprodaný. Za 490 korun a méně si můžete Smithovo Magnum Opus předobjenat na startovač.cz

Podpořte vydání Bohatství národů na www.startovač.cz! Za 490 korun a méně!

 

Pojednání o podstatě a původu bohatství národů z roku 1776 je bez sebemenších pochyb nejdůležitější a nejznámější ekonomickou knihou historie. Skotský osvícenec Adam Smith s ním otevřel mnohé oči a mnohé hranice obchodu.

Liberální institut vydal Bohatství národů v roce 2001 a dnes je výtisk několik let beznadějně vyprodaný. Téměř 900stránkové dílo zdobí řadu knihoven, ale v mnohých stále chybí. To bychom rádi bychom s vaší pomocí napravili.

 

smith_startovac.jpg

„Že se můžeme naobědvat, to není z dobré vůle řezníka, sládka nebo pekaře, nýbrž proto, že dbají svých vlastních zájmů. Nedovoláváme se jejich lidskosti, nýbrž jejich sobectví, a nikdy jim nevykládáme o svých potřebách, nýbrž o výhodách, které z toho budou mít.“ – Adam Smith přesně před 240 lety.

kniha_foto_2.jpg

Kdyby Adam Smith znal Startovač, byl by nadšený. Vy od nás získáte krásnou knihu v pevné vazbě s přebalem. A s výraznou slevou proti plánované maloobchodní ceně 590 Kč. My budeme dopředu vědět, že je o ni zájem a zaplatíme tisk. Směna je oboustranně výhodná, řekl by Adam Smith.

Navíc, za každých 5 tisíc korun nad cílovou částku zdigitalizujeme jednu knihu z archivu Liberálního institutu do podoby e-booku. O to se postará profesionál, jelikož díky Bohatství národů rozumíme výhodám z dělby práce. Kterou knihou bychom měli začít? Napište nám do komentářů.

 

103605_big.jpg

 

S vaší pomocí stihneme knihu vydat a zaslat do Vánoc, takže můžete využít této příležitosti a obdarovat pod stromeček své blízké nestárnoucí klasikou.

Poštovné je v ceně. V případě, že byste rádi zakoupili větší množství knih, napište nám na info@libinst.cz a určitě se domluvíme.

For our friends from abroad: The Czech translation of The Wealth of Nations is sold out for way too long, so we have decided to republish it. Your contribution will help to spread the ideas of liberty. Thank you.

Sdílej

O Autorovi

mm

Liberální institut je nejstarší český liberální think-tank. Naším cílem je propagace myšlenek svobody jednotlivce, volného trhu, minimální vlády a míru.

Comments are closed.