fbpx
Svoboda jednotlivce, volný trh, malý stát a mír
Liberální institut
Liberální institut

Spustili jsme crowdfunding na Otevřené hranice

0

Bryan Caplan, jeden z nejpopulárnějších ekonomů současnosti a autor bestsellerů Mýtus racionálního voličeSelfish Reasons to Have More Kids a The Case Against Education se spojil se Zachem Weinersmithem, ilustrátorem oblíbeného komixu SMBC, aby společně vytvořili unikátní ekonomický komiks o přínosu otevřených hranic a ekonomické migrace obyvatel Země. Pomozte nám vydat tuto výjimečnou a ve světě rostoucích bariér tolik potřebnou knihu.

Vydat komiks je extrémně finančně a pracovně náročné. Proto si vás dovolujeme poprosit o příspěvek na publikaci. Za to od nás dostanete knihu ve slevě nebo další odměny.

Příklad odměn:

Kniha je krásná, vtipná a velmi rigorózně napsaná. Přečtěte si naši recenzi, nebo si pusťte webinář, který jsme ke knize uspořádali:

Za vaši podporu na Startovači tedy budeme velmi vděční.

Chtěli byste nám přispět, ale nechcete jít přes Startovač? Samozřejmě můžete, ozvěte se na martin.panek@libinst.cz a domluvíme se.

Děkujeme za vaši přízeň a podporu.

Chci přispět na Startovači…

Sdílej

O Autorovi

mm

Liberální institut je nejstarší český liberální think-tank. Naším cílem je propagace myšlenek svobody jednotlivce, volného trhu, minimální vlády a míru.

Comments are closed.